Rohda Raalte

Hummel   105109-6800Hummel  440122-6800Hummel  108109-6000 Hummel   184820-6000Hummel  120114-8600Hummel  117102-5510

Wedstrijdoverzicht

Programma deze week
DatumTijdThuis UitBijz
03-05-201619:00Rohda R. C4-Rijssen Vooruit C1GD
07-05-201608:30Rohda R. F8-Lemelerveld F4
07-05-201608:30Rohda R. ME1-Luctor Et Emergo ME1
07-05-201608:30Rohda R. E7-Lemelerveld E3D
07-05-201608:30Nieuwleusen SV F2-Rohda R. F6
07-05-201608:30Nieuwleusen SV E9M-Rohda R. E9
07-05-201608:30Deventer F3-Rohda R. F4
07-05-201608:30Rohda R. E12-Warnsveldse Boys E8G
07-05-201608:45SDOL E2-Rohda R. E8
07-05-201608:45Rohda R. D8-Heino D4
07-05-201609:00Zwolle SV F2-Rohda R. F7
07-05-201609:30Rohda R. E4-Dalfsen E1
07-05-201609:30Rohda R. E5-Kon. UD E3
07-05-201609:30WVF F3-Rohda R. F3
07-05-201609:30Haarle F1G-Rohda R. F5
07-05-201609:30Rohda R. E2-OVC '21 E1
07-05-201610:00Rohda Raalte MD1D-ST: HMC MD1
07-05-201610:00DES E4-Rohda R. E11
07-05-201610:00KHC B1-Rohda R. B4
07-05-201610:05Heeten F5-Rohda R. F13
07-05-201610:30Rohda R. E3-ABS E5G
07-05-201610:30OZC B2-Rohda R. B2
07-05-201610:30Rohda R. E1-Broekland E1GD
07-05-201611:00ASC '62 E8G-Rohda Raalte E13D
07-05-201611:00csv Apeldoorn F2-Rohda R. F1
07-05-201611:00USV F1-Rohda R. F2
07-05-201611:00SVVN C1-Rohda R. C2
07-05-201611:00USV D2-Rohda R. D6
07-05-201611:00HHC C4-Rohda R. C5
07-05-201611:00ASC '62 MC1-Rohda Raalte MC2D
07-05-201611:15BWO C1-Rohda R. C1
07-05-201611:30Rohda R. F12-Vroomshoopse Boys F6
07-05-201611:30Rohda R. D5-Raalte D1GD
07-05-201611:30Rohda R. F11-De Zweef F9
07-05-201611:30Rohda R. D3-Diepenveen D2
07-05-201612:00Drachtster Boys D1-Rohda R. D1
07-05-201612:00Drachtster Boys D1-Rohda R. D1
07-05-201612:30Rohda R. A2-Wijhe '92 A2
07-05-201612:30De Zweef C2-Rohda R. C4
07-05-201613:00Overwetering C4G-Rohda R. C8
07-05-201613:00Rohda Raalte C3D B.M.-HHC C2
07-05-201613:00Rohda R. C6-Overwetering C2
07-05-201613:15Schalkhaar B6-Rohda R. B5
07-05-201614:00ST: Hoonhorst/Wijthmen B2D-Rohda R. B6
07-05-201614:30Borne B1D-Rohda R. B3
07-05-201614:30Rohda R. A3-SDOL A1D
07-05-201614:30Rohda R. A4-Lettele A1GD
07-05-201614:30Rohda R. A5-Enter Vooruit A2D
07-05-201614:30Rohda R. A1-HSC '21 A1
07-05-201615:00Bon Boys B1-Rohda R. B1
08-05-201609:30Rohda R. VE3-Broekland VE1
08-05-201609:30Rohda R. 5-Wijhe '92 3
08-05-201610:00Lemelerveld 6-Rohda R. 6
08-05-201610:00De Zweef 5-Rohda R. 7
08-05-201610:00Rohda R. 2-Stevo 2
08-05-201610:00Colmschate 2-Rohda R. 4
08-05-201611:30Rohda R. 9-Dieze West 4
08-05-201611:30Rohda R. 10-Heeten 4
08-05-201611:30Rohda R. 11-Heino 10
08-05-201611:30Rohda R. 3-Heino 3
08-05-201612:00Hoonhorst 2-Rohda R. 8
08-05-201614:00Hollandia-Rohda R.
Naar boven