Zaterdag 16 augustus 2014 | ||||
10.00 uur | Rohda Raalte | Rheden | Twente Ros toernooi Enschede | |
11.30 uur | Rohda Raalte | Saasveldia | Twente Ros toernooi Enschede | |
13.00 uur | Rohda Raalte | SC Enschede | Twente Ros toernooi Enschede | |
15.00 uur | Finalewedstrijden | Twente Ros toernooi Enschede | ||
Zondag 17 augustus 2014 | ||||
10.00 uur | Rohda Raalte 2 | Juventa’12/2 | P.H. Goudsmit | KNVB – Beker nr. 1711 |
10.00 uur | Heino 2 | Rohda Raalte 3 | K. Strang | KNVB – Beker nr. 1579 |
11.30 uur | Rohda Raalte 4 | Markelo 2 | H. van der Wide | KNVB – Beker nr. 1877 |
11.15 uur | SDOL 2 | Rohda Raalte 6 | ||
Zondag 24 augustus 2014 (Gé Nijboertoernooi) | ||||
14.00 uur | Concordia – W. | Rohda Raalte | V.L. Barrett | KNVB – Beker nr. 956 |
10.30 uur | Wijhe’92/2 | Rohda Raalte 2 | H.J. Nijenhuis | KNVB – Beker nr. 1505 |
11.30 uur | Rohda Raalte 3 | Lemelerveld 2 | E.A.P. Barkel(wedstrijd moet nog worden verplaatst) | KNVB – Beker nr. 1495 |
10.30 uur | Schalkhaar 2 | Rohda Raalte 4 | G. Vergeer (06-21904704) (Deventer) | KNVB – Beker nr. 1480 |
11.30 uur | Rohda Raalte 5 | Lemelerveld 5 | (wedstrijd moet nog worden verplaatst) | KNVB – Beker nr. 3925 |
11.00 uur | Broekland 2 | Rohda Raalte 6 | KNVB – Beker nr. 3669 | |
11.30 uur | Nieuw Heeten 2 | Rohda Raalte 9 | ||
09.30 uur | Nieuw Heeten 4 | Rohda Raalte 13 | ||
Dinsdag 26 augustus 2014 | ||||
20.00 uur | Rohda Raalte | Vroomshoopse Boys | S. Veekamp | KNVB – Beker nr. 1372 |
Woensdag 27 augustus 2014 | ||||
18.30 uur | De Zweef 3 | Rohda Raalte 4 | J.E.J. Hannink | KNVB – Beker nr. 1788 |
Zaterdag 30 augustus 2014 (Stoppelhaene) | ||||
13.00 uur | Rohda Raalte | Excelsior’31 | W.D. JansenM.T. de Leest
H.T. Gertsen |
KNVB – Beker nr. 1057 |
Zondag 31 augustus 2014 | ||||
10.00 uur | Wesepe 2 | Rohda Raalte 3 | H. Coraklar | KNVB – Beker nr. 1583 |
Dinsdag 2 september 2014 | ||||
20.00 uur | Rohda Raalte 2 | PH Almelo 2 | J.M. Scheggetman | KNVB – Beker nr. 1571 |
19.00 uur | Rohda Raalte 6 | Wijhe’92 4 | KNVB – Beker nr. 4359 | |
20.00 uur | Rohda Raalte 7 * | Rohda Raalte 9 | * team zorgt voor reserve-shirts | Toernooi Wesepe |
19.00 uur | Wesepe 3 | Rohda Raalte 12 | Toernooi Wesepe | |
19.00 uur | Sv Raalte 5 | Rohda Raalte 13 | Toernooi Wesepe | |
Woensdag 3 september 2014 | ||||
19.00 uur | Schalkhaar 8 * | Rohda Raalte 10 | * team zorgt voor reserve-shirts | Toernooi Wesepe |
19.00 uur | Diepenveen 3 * | Rohda Raalte 11 | * team zorgt voor reserve-shirts | Toernooi Wesepe |
20.00 uur | Sv Raalte 4 | Rohda Raalte 14 | Toernooi Wesepe | |
Zondag 7 september 2014 | ||||
14.00 uur | Rohda Raalte | Achilles’94 | Hoofdklasse C nr. 5056 | |
10.30 uur | Achilles’29 2 | Rohda Raalte 2 | Res. Hoofdkl. A nr. 13326 | |
11.30 uur | Rohda Raalte 3 | Epe 2 | Res. 2e Kl. B nr. 14215 | |
10.00 uur | Lettele 2 | Rohda Raalte 4 | Res. 3e Kl. G. nr. 13552 | |
10.30 uur | SDOL 3 | Rohda Raalte 5 | KNVB – Beker nr. 4567 | |
10.30 uur | Lettele 3 | Rohda Raalte 6 | KNVB – Beker nr. 4857 | |
12.00 uur | Rohda Raalte 7 * | Diepenveen 3 | * team zorgt voor reserve-shirts | Toernooi Wesepe |
11.30 uur | Rohda Raalte 8 | Heino 4 | ||
11.30 uur | Wesepe 3 * | Rohda Raalte 9 | * team zorgt voor reserve-shirts | Toernooi Wesepe |
12.00 uur | Heino 6 | Rohda Raalte 9 | ||
11.00 uur | Schalkhaar 7 | Rohda Raalte 10 | Toernooi Wesepe | |
09.30 uur | Rohda Raalte 10 | Nieuw Heeten 3 | ||
13.00 uur | Rohda Raalte 11 * | Sv Raalte 4 | * team zorgt voor reserve-shirts | Toernooi Wesepe |
13.30 uur | Sv Raalte 5 | Rohda Raalte 12 | Toernooi Wesepe | |
12.30 uur | Schalkhaar 8 | Rohda Raalte 13 | Toernooi Wesepe | |
10.00 uur | Diepenveen 5 * | Rohda Raalte 14 | * team zorgt voor reserve-shirts | Toernooi Wesepe |
Dinsdag 9 september 2014 | ||||
19.00 uur | Wijhe’92 5 | Rohda Raalte 10 | ||