Contactpersonen

Op deze pagina tref je enkele belangrijke contactpersonen van onze vereniging aan. Aan de hand van de functie-omschrijving kun je contact opnemen met de juiste persoon. Staat de persoon die je zoekt er niet bij of weet je niet wie je nodig hebt, raadpleeg dan ons online contactformulier.

Onderdeel Emailadres
Algemeen secretaris secretariaat@rohdaraalte.nl
Voorzitter voorzitter@rohdaraalte.nl
Penningmeester penningmeester@rohdaraalte.nl
Accommodatie accommodatie@rohdaraalte.nl
Veldvoetbal senioren recreatiecommissie@rohdaraalte.nl
Wandelvoetbal recreatiecommissie@rohdaraalte.nl
Voorzitter jeugdafdeling vzjeugdcommissie@rohdaraalte.nl
Voorzitter Technische Stuurgroep technischecommissie@rohdaraalte.nl
Vertrouwenspersoon Pauline Hoogwater: 0572 – 35 12 63 / 0572 – 78 53 22
Activiteitencommissie senioren acs@rohdaraalte.nl
Contributieaangelegenheden contributie@rohdaraalte.nl
ICT ict@rohdaraalte.nl
Kledingfonds kledingfonds@rohdaraalte.nl
Korbeld Rohdadag rohdadag@rohdaraalte.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@rohdaraalte.nl
Materialen materialen@rohdaraalte.nl
Media- en Communicatieteam communicatie@rohdaraalte.nl
Medisch team medisch@rohdaraalte.nl
Scheidsrechtersaangelegenheden scheidsrechters@rohdaraalte.nl
Verlotingscommissie verloting@rohdaraalte.nl
Webredactie webredactie@rohdaraalte.nl
Wedstrijdsecretaris jeugd wedstrijdsecretaris-pupillen@rohdaraalte.nl
Wedstrijdsecretaris senioren wedstrijdsecretaris-senioren@rohdaraalte.nl
Wedstrijdsecretaris zaal wedstrijdsecretaris-zaal@rohdaraalte.nl
Secretaris jeugd jeugd@rohdaraalte.nl
Voorzitter coördinatoren vzcoordinatoren@rohdaraalte.nl
Tot en met 7 jaar f-league@rohdaraalte.nl
Onder 8 jaar onder8@rohdaraalte.nl
Onder 9 jaar onder9@rohdaraalte.nl
Onder 10 en 11 jaar onder11@rohdaraalte.nl
Onder 12 en 13 jaar onder13@rohdaraalte.nl
Onder 14 en 15 jaar onder15@rohdaraalte.nl
Onder 16 en 17 jaar onder17@rohdaraalte.nl
Onder 18 en 19 jaar onder19@rohdaraalte.nl
Meisjesvoetbal meisjesvoetbal@rohdaraalte.nl
Technisch coördinator meisjes otc@rohdaraalte.nl
Stagiaires stage@rohdaraalte.nl
Eigen jeugdtoernooien toernooicommissie@rohdaraalte.nl
Toernooien andere verenigingen toernooien@rohdaraalte.nl
Kampcommissie kampcommissie@rohdaraalte.nl
Naar boven