Contactpersonen

Op deze pagina tref je enkele belangrijke contactpersonen van onze vereniging aan. Aan de hand van de functie-omschrijving kun je contact opnemen met de juiste persoon. Staat de persoon die je zoekt er niet bij of weet je niet wie je nodig hebt, raadpleeg dan ons online contactformulier.

Naam Functie Contactgegevens
Menno Wolters Algemeen secretaris secretariaat@rohdaraalte.nl
06 – 43 84 38 16
Han Reinders Voorzitter voorzitter@rohdaraalte.nl
06 – 53 73 37 24
Frank van Rossum Accommodatie accommodatie@rohdaraalte.nl
06 – 10 04 35 70
Wim Holterman Ledenadministratie ledenadministratie@rohdaraalte.nl
0572 – 35 47 10
Simone Chapel PR/Communicatie communicatie@rohdaraalte.nl
Pauline Hoogwater Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@rohdaraalte.nl
Webredactie webredactie@rohdaraalte.nl
Wedstrijdsecretariaat
Gerard Rientjes Pupillen wedstrijdsecretaris-pupillen@rohdaraalte.nl
0572 – 35 65 34
Vacant Junioren wedstrijdsecretaris-junioren@rohdaraalte.nl
Bernard Jansen Senioren wedstrijdsecretaris-senioren@rohdaraalte.nl
0572 – 35 35 36
Contactpersonen 2017/2018
Spelende seniorenleden veld (geboren in 1998 of eerder) – Senioren
Marloes Eikelboom 06 – 20 25 91 02 recreatiecommissie@rohdaraalte.nl
Spelende jeugdleden veld (geboren in 1999 of 2000) – Onder 19
Luuk Fuselier  06 – 43 68 96 57 onder19@rohdaraalte.nl
Spelende meisjes veld (geboren in 2001 en 2002) – Onder 17, Onder 15
Monique van Vilsteren  06 – 30 24 31 04 meisjes-onder19@rohdaraalte.nl
Spelende jeugdleden veld (geboren in 2001 of 2002) – Onder 17
Matthijs Cents  06 – 20 98 16 84 onder17@rohdaraalte.nl
Spelende jeugdleden veld (geboren in 2003 of 2004) – Onder 15
Vacant onder15@rohdaraalte.nl
Spelende jeugdleden veld (geboren in 2005 of 2006) – Onder 13, Onder 12
Ruud Groen  06 – 52 55 33 93 onder13@rohdaraalte.nl
Spelende meisjes veld (geboren in 2005 of 2006) – Onder 13
Edwin Nijboer  06 – 46 23 46 44 meisjesvoetbal@rohdaraalte.nl
Spelende jeugdleden veld (geboren in 2007 of 2008) – Onder 11, Onder 10
Marc Buis 06 – 29 07 81 29 onder11@rohdaraalte.nl
Spelende jeugdleden veld (geboren in 2009) – Onder 9
Marc Buis(interim)  06 – 29 07 81 29 onder9@rohdaraalte.nl
Spelende jeugdleden veld (geboren in 2010) – Onder 8
Robert Oplaat  06 – 55 82 05 20 onder8@rohdaraalte.nl
Spelende jeugdleden veld (geboren in 2011 of later) – F-league
Robert Oplaat 06 – 55 82 05 20 f-league@rohdaraalte.nl
Spelende meisjes jeugdleden veld – Meisjes
Edwin Nijboer 06 – 46 23 46 44 meisjesvoetbal@rohdaraalte.nl
Spelende leden zaal – Zaalvoetbal
Sander Hagen 06 – 24 16 97 90 wedstrijdsecretaris-zaal@rohdaraalte.nl
Vragen met betrekking tot verrekening van contributies/selectiebijdrage/boetes
Wim Holterman 0572 – 35 47 10 ledenadministratie@rohdaraalte.nl
Naar boven