Maandagavond 4 juli start het vlaggenschip van Rohda Raalte met de 1e training van het seizoen 2022-2023. Vanaf 19:30 uur wordt er getraind op Sportpark Tijenraan. De voorbereiding zal in 2 blokken zijn. Het eerste blok wordt op donderdag 14 juli afgesloten met een oefenwedstrijd in Zieuwent tegen RKZVC. Het 2e blok ter voorbereiding op de 4e Divisie start op maandag 1 augustus. Hieronder het programma zover bekend voor het komende seizoen.
Do 14 juli 2022(O) | 20:00 | RKZVC | 1 – 5 | ROHDA Raalte |
Ma 1 aug 2022 | 19:30 | ROHDA Raalte | Training | |
Di 2 aug 2022 | 19:30 | ROHDA Raalte | Training | |
Do 4 aug 2022 | 19:30 | ROHDA Raalte | Training | |
Za 6 aug 2022 (O) | 16:00 | ROHDA Raalte | – | AZSV |
Ma 8 aug 2022 | 19:30 | ROHDA Raalte | Training | |
Di 9 aug 2022 (O) | 20:00 | ROHDA Raalte | – | CSV Apeldoorn |
Do 11 aug 2022 | 20:00 | ROHDA Raalte | Training | |
Za 13 aug 2022(O) | 10:00 | DETO | – | ROHDA Raalte |
Ma 15 aug 2022 | 20:00 | ROHDA Raalte | Training | |
Di 16 aug 2022 (O) | 20:00 | ROHDA Raalte | – | Be Quick’28 |
Do 18 aug 2022 | 20:00 | ROHDA Raalte | Training | |
Za 20 aug 2022 (O) | 15:00 | ROHDA Raalte | – | HZVV |
Ma 22 aug 2022 | 20:00 | ROHDA Raalte | Training | |
Di 23 aug 2022 (O) | 20:00 | ROHDA Raalte | – | ATC’65 |
Do 25 aug 2022 | 20:00 | ROHDA Raalte | Training | |
Za 27 aug 2022 (C) | 18:30 | Alcides | – | ROHDA Raalte |
Zo 4 sep 2022 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | SJC |
Zo 11 sep 2022 (C) | 14:00 | Rkvv Velsen | – | ROHDA Raalte |
Zo 18 sep 2022 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | RKAVV |
Zo 25 sep 2022 (C) | 14:00 | vv Heino | – | ROHDA Raalte |
Zo 2 okt 2022 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Be Quick 1887 |
Zo 9 okt 2022 (C) | 14:00 | HBS | – | ROHDA Raalte |
Zo 16 okt 2022 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | VOC |
Zo 30 okt 2022 (C) | 14:00 | Hoogeveen | – | ROHDA Raalte |
Zo 6 nov 2022 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Hollandia |
Zo 13 nov 2022 (C) | 14:00 | Purmersteijn | – | ROHDA Raalte |
Zo 20 nov 2022 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Alphense Boys |
Zo 27 nov 2022 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | VKW |
Zo 4 dec 2022 (C) | 14:00 | Westlandia | – | ROHDA Raalte |
Zo 11 dec 2022 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | de Zouaven |
Zo 22 jan 2023 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Alcides |
Zo 29 jan 2023 (C) | 14:00 | SJC | – | ROHDA Raalte |
Zo 5 feb 2023 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Rkvv Velsen |
Zo 12 feb 2023 (C) | 14:00 | RKAVV | – | ROHDA Raalte |
Zo 26 feb 2023 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | vv Heino |
Zo 5 mrt 2023 (C) | 14:00 | Be Quick 1887 | – | ROHDA Raalte |
Zo 12 mrt 2023 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | HBS |
Zo 26 mrt 2023 (C) | 14:00 | VOC | – | ROHDA Raalte |
Zo 2 apr 2023 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Hoogeveen |
Zo 16 apr 2023 (C) | 14:00 | Hollandia | – | ROHDA Raalte |
Zo 23 apr 2023 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Purmersteijn |
Zo 7 mei 2023 (C) | 14:00 | Alphense Boys | – | ROHDA Raalte |
Zo 14 mei 2023 (C) | 14:00 | VKW | – | ROHDA Raalte |
Zo 21 mei 2023 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Westlandia |
Zo 28 mei 2023 (C) | 14:00 | de Zouaven | – | ROHDA Raalte |
(B) = Beker
(C) = Competitie
(O) = Oefenwedstrijd
(T) = Toernooi
(S) = Schaduwwedstrijd
(N) = Nacompetitie