Na het overleg tussen alle clubs vorige week woensdag bij vv Berkum, heeft de KNVB vanochtend het definitieve programma van Rohda Raalte 1 voor het seizoen 2023-2024 bekend gemaakt. We starten de competitie op Stöppelhaene zondag 27 augustus met een uitwedstrijd in Arnhem tegen MASV.
De derby tegen vv Heino staat al in het 3e speelweekend op het programma en zal op verzoek van vv Heino op de zondag gespeeld gaan worden. In Raalte staat de derby gepland in het weekend 3-4 februari 2024. De streekderby’s tegen Berkum staan gepland op 4-11 thuis & 13-4 uit, en de streekderby’s tegen Excelsior’31 staan gepland op 2-12 uit & 18-5 thuis.
Zo 23 juli 2023 (T) | 10:00 | Kick Off & Training | ||
Di 25 juli 2023 (T) | 19:30 | Training | ||
Do 27 juli 2023 (T) | 19:30 | Training | ||
Za 29 juli 2023 (T) | 10:30 | Training | ||
Ma 31 juli 2023 (T) | 19:30 | Training | ||
Di 1 aug 2023 (O) | 20:00 | sv Urk | – | ROHDA Raalte |
Do 3 aug 2023 (T) | 19:30 | Training | ||
Za 5 aug 2023 (O) | 14:30 | ROHDA Raalte | – | Emmen O21 |
Ma 7 aug 2023 (T) | 19:30 | Training | ||
Di 8 aug 2023 (T) | 19:30 | Training | ||
Do 10 aug 2023 (O) | 20:00 | De Graafschap O21 | – | ROHDA Raalte |
Za 12 aug 2023 (T) | 10:00 | Training | ||
Ma 14 aug 2023 (T) | 20:00 | Training | ||
Di 15 aug 2023 (O) | 19:30 | ROHDA Raalte | – | GA Eagles O21 |
Do 17 aug 2023 (T) | 20:00 | Training | ||
Za 19 aug 2023 (O) | 14:30 | Rohda Raalte | – | SVZW Wierden |
Ma 21 aug 2023 (T) | 20:00 | Training | ||
Di 22 aug 2023 (T) | 20:00 | Training | ||
Do 24 aug 2023 (T) | 20:00 | Training | ||
Zo 27 aug 2023 (C) | 14:00 | MASV Arnhem | – | ROHDA Raalte |
Di 29 aug 2023 (O) | 20:00 | Colmschate’33 | – | ROHDA Raalte |
Za 2 sep 2023 (C) | 18:00 | ROHDA Raalte | – | Pelikaan S Oostwold |
Zo 10 sep 2023 (C) | 14:00 | vv Heino | – | ROHDA Raalte |
Zo 17 sep 2023 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Buitenpost |
Zo 24 sep 2023 (C) | 14:00 | Longa’30 Lichtenvoorde | – | ROHDA Raalte |
Zo 1 okt 2023 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | VVOG Harderwijk |
Zo 8 okt 2023 (C) | 14:00 | TVC’28 Tubbergen | – | ROHDA Raalte |
Zo 15 okt 2023 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Be Quick 1887 Haren |
Za 28 okt 2023 (C) | 14:45 | DETO Vriezenveen | – | ROHDA Raalte |
Za 4 nov 2023 (C) | 18:00 | ROHDA Raalte | – | Berkum |
Za 11 nov 2023 (C) | 18:00 | ROHDA Raalte | – | AZSV Aalten |
Za 18 nov 2023 (C) | 14:30 | Scherpenzeel | – | ROHDA Raalte |
Za 25 nov 2023 (C) | 18:00 | ROHDA Raalte | – | SDV Barneveld |
Za 2 dec 2023 (C) | 14:30 | Excelsior’31 Rijssen | – | ROHDA Raalte |
Zo 10 dec 2023 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Quick’20 Oldenzaal |
Zo 21 jan 2024 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | MASV |
Za 27 jan 2024 (C) | 15:00 | Pelikaan S | – | ROHDA Raalte |
Zo 4 feb 2024 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | vv Heino |
Za 17 feb 2024 (C) | 14:30 | Buitenpost | – | ROHDA Raalte |
Zo 25 feb 2024 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Longa’30 |
Za 2 mrt 2024 (C) | 14:30 | VVOG | – | ROHDA Raalte |
Zo 17 mrt 2024 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | TVC’28 |
Zo 24 mrt 2024 (C) | 14:00 | Be Quick 1887 | – | ROHDA Raalte |
Za 6 apr 2024 (C) | 18:00 | ROHDA Raalte | – | DETO |
Za 13 apr 2024 (C) | 14:45 | Berkum | – | ROHDA Raalte |
Za 20 apr 2024 (C) | 14:30 | AZSV | – | ROHDA Raalte |
Zo 5 mei 2024 (C) | 14:00 | ROHDA Raalte | – | Scherpenzeel |
Za 11 mei 2024 (C) | 15:00 | SDV Barneveld | – | ROHDA Raalte |
Za 18 mei 2024 (C) | 18:00 | ROHDA Raalte | – | Excelsior’31 |
Za 25 mei 2024 (C) | 18:00 | Quick’20 | – | ROHDA Raalte |
(B) = Beker
(C) = Competitie
(O) = Oefenwedstrijd
(T) = Training
(S) = Schaduwwedstrijd
(N) = Nacompetitie